Šiais laikais nei vienas renginys, šventė ar vakarėlis neapsieina be muzikos. DJ paslaugos tai puikus būdas vakaro metu girdėti tinkamą atmosferą kuriančią muziką neapsikraunant savęs papildomais rūpesčiais.

Ne vienerių metų patirtis bei žinios leidžia lanksčiai prisitaikyti prie skirtingų renginių ir teikti kokybiškas DJ paslaugas, kiekvienas užsakymas yra vienodai svarbus, todėl klientui rekomenduojame susitikti prieš renginį ir aptarti visus rūpimus klausimus, pageidaujamos muzikos stilius, šventės įgyvendinimą. Vakaro pradžioje grojame lengvą, foninę muziką vėliau pereinant prie laiko patikrintų hitų, visiems žinomų šlagerių ir šių dienų naujovių.

dj paslaugos, dj renginiui

Teikiame DJ paslaugas vestuvėms, gimtadieniui, jubiliejui, įmonės šventėms, krikštynoms, išleistuvėms, viešiems renginiams. Renginio metu didžėjus ne tik gros muziką, bet ir sukurs gerą renginio atmosferą pasitelkiant šviesos techniką.

DJgarsas.lt tai kokybiškos DJ paslaugos bet kokio pobūdžio renginiui! Mes siekiame pranokti lūkesčius, kad klientas liktų ne tik patenkintas, bet ir nustebintas!

Rekomenduojame rinktis DJ paslaugas renginiui ir renginių vedėją iš vienos komandos, tačiau sukaupta patirtis leidžia būti lankstiems ir prisitaikantiems tad esant pageidavimui galime dirbti ir su Jūsų renginio ar šventės vedėju ar vedėja.

DJ Vestuvėms, DJ Gimtadieniui, DJ Jubiliejui, DJ Krikštynoms, DJ Įmonės šventei, DJ Klasės susitikimui, dj paslaugos, dj paslauga