DJ Paslaugos

Šiais laikais nei vienas renginys, šventė ar vakarėlis neapsieina be muzikos. DJ paslaugos tai puikus būdas vakaro metu girdėti tinkamą atmosferą kuriančią muziką neapsikraunant savęs papildomais rūpesčiais.

Ne vienerių metų patirtis ir žinios leidžia teikti kokybiškas DJ paslaugas, kiekvienas užsakymas yra vienodai svarbus, todėl klientui rekomenduojame susitikti prieš renginį ir aptarti visus rūpimus klausimus, pageidaujamos muzikos stilius, šventės įgyvendinimą. Vakaro pradžioje grojame lengvą, foninę muziką eigoje pereinant prie laiko patikrintų hitų, visiems žinomų šlagerių ir šių dienų naujovių. Teikiame DJ paslaugas vestuvėms, gimtadieniui, jubiliejui, įmonės šventėms, krikštynoms, išleistuvėms, viešiems renginiams.

Naudojame tik kokybišką ir profesionalią techniką, tokių gamintojų kaip: Electro Voice, Pioneer, Soundcraft, Shure, Yamaha.

DJ paslaugų kaina prasideda nuo 200 eurų, ji priklauso nuo datos, vietos, žmonių skaičiaus, šventės trukmės.

Ieškote renginių vedėjo? Siūlome rinktis didžėjų ir renginių vedėją iš vienos komandos. 

dj paslaugos, dj vestuvems, dj kaina

DJgarsas.lt – tai kokybiškos DJ paslaugos bet kokio pobūdžio renginiui! Mes siekiame pranokti lūkesčius, kad klientas liktų ne tik patenkintas, bet ir nustebintas!